OGŁOSZENIE

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 będące jednocześnie zakończeniem działalności Gimnazjum im. gen. Kazimierza Tańskiego w Chmielniku odbędzie się

18 czerwca (wtorek) 2019 roku o godzinie 1100

PREZENTACJA

Prezentacja przygotowana na okoliczność zakończenia działalności gimnazjum.

OSTATNI  TAKI  BAL!

Tradycją stało się już, że uczniowie trzecich klas, kończący gimnazjum, muszą nie tylko zdać egzamin, ale też pożegnać szkołę tanecznym krokiem. Tegoroczny Bal Gimnazjalny w Chmielniku nie różnił się niczym szczególnym od poprzednich, jednakże był niewątpliwie historyczny - został zorganizowany ostatni raz.

Wieczór, 30 maja br. był wyjątkowy dla uczniów klas trzecich Gimnazjum im. gen. Kazimierza Tańskiego Chmielniku. Dziewczęta i chłopcy, ubrani w wieczorowe stroje, garnitury i eleganckie sukienki, doskonale się bawili na ostatnim w historii tej szkoły balu gimnazjalnym.

Przybyłych gości, nauczycieli, rodziców i gimnazjalistów powitała Przewodnicząca Rady Rodziców – Aneta Barucha Wolska, a w dalszej części dyrektor Justyna Zamojska życzyła uczestnikom wspaniałej zabawy.

Następnie zabrzmiały młodzieżowe rytmy i nie trzeba było nikogo zachęcać do wyjścia na parkiet. Przy dźwiękach muzyki, którą serwował Kamil Kryczka zabawa trwała aż do północy. Apetyt i pragnienia młodzież mogła zaspokoić przy suto zastawionych i pięknie udekorowanych stołach. Tuż przed końcem balu brać szkolna zatańczyła belgijkę ze specjalną dedykacją dla rodziców, a w finale zabrzmiał utwór Elektrycznych Gitar „To już jest koniec”.

Bal symbolicznie zakończył naukę w ostatniej, trzeciej klasie chmielnickiego gimnazjum, które w wyniku reformy zostaje wygaszone. Dzięki temu na pewno na długo zapadnie w pamięci uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Jego organizatorami był Samorząd Uczniowski wraz z rodzicami gimnazjalistów, których działaniami wsparli nauczyciele Iwona Olech-Urban i Aneta Barucha Wolska.

OGŁOSZENIE

Spotkanie z rodzicami odbędzie się

29 maja (środa) 2019 roku o godzinie 1630

Bal Gimnazjalny odbędzie się 30 czerwca 2019 roku