GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2017/2018
 
 

Magdalena Grabka -  laureatka XV Konkursu Matematycznego
-opiekun mgr Jolanta Radwańska 

 

Martyna Zamojska -  laureatka XV Konkursu Chemicznego
-opiekun mgr Bożena Wójcik

 

Magdalena Grabka -  laureatka XVI Konkursu Fizycznego
-opiekun mgr Renata Chlebowska-Buczak

 Wiktoria Szyszka – finalistka XV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego 
-opiekun mgr Anna Waga

 

 Piotr Gajek – finalista XV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki 
-opiekun mgr Jolanta Radwańska

 

Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2016/2017

 

Sebastian Misztal  –  laureat XV  Konkursu Informatycznego
- opiekun  mgr Danuta Stanek

Magdalena Grabka -  laureatka XIV Konkursu Biologicznego
-opiekun mgr Joanna Kołomańska

Jakub Fit - finalista XIV Konkursu Matematycznego -opiekun mgr Jolanta Radwańska

Katarzyna Gulińska - finalistka  Konkursu  Języka Niemieckiego  -opiekun mgr Marlena Bizewska


 

 

 

 Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2015/2016

 

 

 

 

Dawid Janus  – finalista XIV  konkursu z fizyki
- opiekun  mgr inż. Aleksander Bracisiewicz

 

 

 

 

 

 

 

Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2014/2015


 

 

Kacper Banachowski  –  laureat XIII  konkursu z fizyki
- opiekun  mgr Renata Chlebowska – Buczak

Jakub Francuz -  laureat  Ogólnopolskiego Konkursu  Języka  Angielskiego  Galileo 2015
-opiekun mgr Izabela Bugaj

Mateusz Bielecki - finalista XII konkursu z geografii -opiekun mgr Agnieszka Chojnecka - Kobus

Karol Katra, Jakub Fit, Miłosz Wójcik - finaliści IV Świętokrzyskiego Turnieju Innowacji i Kreatywności  -opiekun mgr Danuta Stanek

 

 

 

Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2013/2014

Filip Grabka -  laureat  XII  konkursu fizycznego
opiekun - mgr Renata Chlebowska - Buczak

Cyryl Szmit  -  laureat  XII  konkursu  informatycznego 
opiekun - mgr Danuta  Stanek

Natalia  Jakubiec  -  finalistka XI  konkursu  geograficznego 
opiekun  -  mgr Bożena Skuza

Kinga Kwiecień -  finalistka  XII  konkursu fizycznego
opiekun - mgr Renata Chlebowska - Buczak

Cyryl Szmit - finalista VIII OIG Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
opiekun  - mgr Danuta  Stanek

Karol Piekarski - finalista VIII OIG Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
opiekun  - mgr Danuta  Stanek

Kacper Kałczuga- finalista VIII OIG Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
opiekun  - mgr Danuta  Stanek

 

 

Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2012/2013

 


Szymon  Katra  -  laureat  XI  konkursu  informatycznego
opiekun - mgr Danuta  Stanek

Wiktor  Korczyński  -  finalista X konkursu   języka  polskiego
opiekun - mgr Bożena  Styrcz

Wiktor  Korczyński  - finalista  X  konkursu  historycznego
opiekun  -  mgr  Zofia  Kłonicka

Aleksandra  Idzik  -  finalistka X  konkursu  biologicznego
opiekun  -  mgr Joanna  Kołomańska

Aleksandra  Idzik  -  laureatka  konkursu  matematycznego  "OLIMPUS"
opiekun  -  mgr  Jolanta  Radwańska

Aleksandra  Idzik  -  finalistka  XI  konkursu   języka  angielskiego
opiekun  - mgr  Izabela Bugaj

Karolina  Zgrzebnicka  -  finalistka  X  konkursu  biologicznego
opiekun -  mgr Joanna  Kołomańska

Karina  Kołomańska  -  finalistka X  konkursu  matematycznego
opiekun  - mgr Jolanta  Radwańska

Karina  Kołomańska  -  laureatka  konkursu  matematycznego "OLIMPUS"
opiekun  -  mgr Jolanta  Radwańska

Karina  Kołomańska  - finalistka  XI konkursu  fizycznego
opiekun  -  mgr Renata  Chlebowska - Buczak

Patryk  Janus  -  laureat  konkursu  matematycznego  "OLIMPUS"
opiekun  -  mgr  Jolanta  Radwańska

Patryk Janus, Szymon Katra,  Marcin Ściana, Wiktor Stradomski -
finaliści VII OIG Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
opiekun  - mgr Danuta  Stanek

  

Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2011/2012

 


Szymon  Katra  -  laureat  X konkursu  informatycznego
opiekun - mgr Danuta  Stanek

 

 

 Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2009/2010

 


Jakub Grzywacz  -  finalista  VIII konkursu fizycznego
opiekun - mgr Renata Chlebowska-Buczak

Rafał Grabiański  -  finalista  VIII konkursu fizycznego
opiekun - mgr Renata Chlebowska-Buczak

 

 

Laureaci  i  finaliści  konkursów  przedmiotowych
w  roku  szkolnym  2008/2009

 

Przemysław Wrona  -  laureat VII konkursu informatycznego
opiekun - mgr Danuta Stanek


Filip Misztal  -  laureat  VI konkursu matematycznego
opiekun - mgr Jacek Socha

Przemysław Wrona  -  finalista  VII konkursu fizycznego
opiekun - mgr Renata Chlebowska-Buczak

Iwona Betka  -  finalistka  VI konkursu biologicznego
opiekun - mgr Joanna Kołomańska

Rafał Grabiański  -  finalista  VI konkursu geograficznego
opiekun - mgr Agnieszka Chojnecka - Kobus