GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

OSTATNI PLENER MALARSKI

 

 

         Ukazanie piękna zakątków przyrodniczych oraz poznanie przez dzieci i młodzież  zabytków historycznych, znajdujących się na terenie Chmielnika, było  celem XVIII Pleneru Malarskiego, zorganizowanego przez Chmielnickie Centrum Kultury. W artystycznym wydarzeniu wzięło udział 10 uczniów reprezentujących gimnazjum. Młodzi  plastycy tworzyli przy użyciu ołówka, pasteli, farb i innych technik mieszanych.  Po ocenie prac, z rąk jurorów, za zajęcie trzeciego miejsca nagrodę otrzymała Zuzanna Gola, a wyróżnienie Zuzanna Stachurska. Utalentowani plastycy z naszej szkoły, na co dzień, doskonalili swój warsztat twórczy pod okiem nauczyciela plastyki Marzeny Zatorskiej. Absolwenci Gimnazjum im. gen. Kazimierza Tańskiego w Chmielniku po raz ostatni brali udział Plenerze Malarskim z powodu zakończenia 20 letniej działalności gimnazjów.