7 II 2019 r. po ciężkiej chorobie odeszła od nas  nasza koleżanka Anna Kulpińska– doświadczony pedagog, nauczyciel historii i wychowawca, inicjatorka wielu akcji charytatywnych w szkole, założycielka Szkolnego Klubu Wolontariatu, wieloletni opiekun Samorządu Uczniowskiego, prezes Międzyszkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej. Była wspaniałą koleżanką, oddanym pracownikiem, a przede wszystkim życzliwym, pełnym empatii człowiekiem.

Niech spoczywa w pokoju.

Uroczystości pogrzebowe
odbędą się  9 II 2019r. o godz. 14.00
w Kaplicy Cmentarnej w Chmielniku

„Życie przemija, lecz pamięć pozostaje.”

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za udział w uroczystościach pogrzebowych żony i mamy Anny Kulpińskiej, za przygotowanie oprawy Mszy Świętej, wspólną modlitwę i złożone kondolencje.

Praca w szkole była dla niej powołaniem, a szkoła drugim domem. Zawsze ważne były dla niej dobre relacje z koleżankami i kolegami z pracy oraz uczniami. Do końca wierzyła, że wróci do pracy i będzie mogła dalej realizować swoje plany zawodowe i życiowe.

Dziękujemy za wspólnie z Wami spędzone z nią chwile,  za wsparcie w chorobie, dobre słowo i pamięć. Mając wokół siebie ludzi o tak ciepłych sercach, było jej łatwiej walczyć o zdrowie. Dziękujemy za liczne rozmowy telefoniczne, odwiedziny oraz modlitwę.

Dziękujemy serdecznie także wszystkim tym, którzy nie mogąc uczestniczyć w pogrzebie, wspierali nas modlitwą.

Pogrążeni w żałobie

mąż Jerzy, córka Katarzyna i syn Michał