GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

DYSKOTEKA  KARNAWAŁOWA

 

 

      21 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa.
      Początkowo mieliśmy obawy, czy dyskoteka się uda, ponieważ zaskoczyła nas sroga zima. Po przedyskutowaniu tej kwestii z Panią Dyrektor i Panem Dyrektorem doszliśmy do wniosku, że warto zaryzykować.
Za zgoda nauczycieli oraz Dyrekcji zaczęliśmy przygotowania do zabawy. Zgodnie z procedurami zwolennicy karnawałowego szaleństwa  otrzymali oświadczenia dla rodziców, a my - organizatorzy - przystąpiliśmy do dekoracji sali. Zdobiły ją papierowe maski karnawałowe i gwiazdy imitujące  nieco śnieg. oprawą muzyczną zajął się nasz kolega, uczeń klasy 3c - Emil Wójcik. Mimo mrozu i oblodzonych chodników, frekwencja przerosła nasze oczekiwania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karnawałowa zabawa przyniosła radość i zadowolenie zarówno uczestnikom jak i opiekunom, którym serdecznie dziękujemy.