GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

 

Z WIZYTĄ W AMERYKAŃSKIEJ SZKOLE ... 

 

 

 

 

        6 czerwca 2014roku, klasa IIc uczestniczyła   w niecodziennym spotkaniu - prezentacji przygotowanym przez uczennice amerykańskiej szkoły w Portage w USA Weronikę i Aleksandrę Buss.  Od 13 maja są one słuchaczkami naszego gimnazjum i uczęszczają na zajęcia z kl. II c, której wychowawcą jest pani Anna Waga.  Weronika i Ola przygotowały prezentację multimedialną na temat amerykańskiego szkolnictwa  oraz obowiązujących w nim zasad: praw i obowiązków ucznia. 

 

    

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                Dziewczynkom towarzyszyła ich mama - pochodząca z Chmielnika pani Anna Adamik - Buss i ich najmłodsza siostra Zosia. Dla uczestników spotkania Weronika i Ola przygotowały słodką niespodziankę.