GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

                                                         

                                 

              KIERUNEK - LÜNEBURG  

 

 

 


            
    Dnia  16.05.2014r.  we  wczesnych  godzinach  rannych grupa naszych gimnazjalistów dotarła do Lüneburga. Po opuszczeniu autokaru wszyscy udali się do szkoły, gdzie zostali bardzo ciepło przyjęci przez zaprzyjaźnionych niemieckich kolegów. Najpierw było wspólne śniadanie w szkolnej stołówce ,  a następnie apel, w czasie którego zaprezentowane zostało miasto i jego historia. Kolejny etap  to domy rodzin, goszczących naszych uczniów. Po obiedzie o godz. 16:00, wszyscy udali się do ratusza miejskiego, w którym miało miejsce spotkanie z jednym z burmistrzów miasta. Wreszcie pożegnanie z gospodarzami i zasłużony odpoczynek.

 

 

                                      

 

                  W kolejnym dniu zwiedzanie miasta a wieczorem grill i wymiana wrażeń. W niedzielny poranek po pożegnaniu z rodzinami, które gościły naszych uczniów wszyscy udali się w stronę  Mäudorf,   aby wspólnie przeżywać  ciekawe  przygody i zdobywać  nowe umiejętności.