GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

             ZABAWA  OSTATKOWA

 

 

       25 lutego w naszym gimnazjum odbyła się trzecia już z kolei dyskoteka szkolna. Po  uzyskaniu zgody Dyrekcji przystąpiliśmy do "rytuału" organizacyjnego. Na początku musieliśmy znaleźć opiekunów, co nie było (na szczęście!) bardzo trudne. Następnie przygotowaliśmy oświadczenia oraz listę chętnych na zabawę. Salę przystroiliśmy kolorowymi  balonami symbolizującymi koniec karnawału.


Oprawą muzyczną, po raz kolejny zajął się nasz kolega z kl.3c Emil Wójcik, któremu bardzo dziękujemy. Impreza rozpoczęła się o 1600. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Wszyscy zwolennicy tańca doskonale się bawili.

 

  

     

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 


Jak to zwykle bywa przy dobrej zabawie, czas minął bardzo szybko i niebawem, bo o 2000 musieliśmy wracać do domów. Opiekunowie, Dyrekcja oraz cała społeczność szkoły byli niezmiernie uradowani, że wszystko przebiegło pomyślnie.
Pani Dyrektor i Panu Dyrektorowi serdecznie dziękujemy za zgodę i udostępnienie sali.

Samorząd Uczniowski