GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

 

BAL ABSOLWENTÓW

 

 


               16 czerwca 2016r. odbył się BAL ABSOLWENTÓW, rocznika 2016.
Przytulna, gustownie przybrana sala Chmielnickiego Centrum Kultury wypełniona grupą elegancko ubranej młodzieży. Przyjazne spojrzenia Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Rodziców, ale też przednia zabawa – tak w skrócie można przedstawić bal trzecioklasistów.
              Uroczystość została otwarta przez Dyrekcję Szkoły, a cała zabawa rozpoczęła się i zakończyła tańcem integracyjnym – Belgijka. W trakcie trwania balu uczniowie brali udział w wielu zabawach i konkursach. W związku z odbywającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i mającym się odbyć meczem Polska – Niemcy powstała strefa kibica. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego przez jakiś czas towarzyszyły nam sportowe emocje. Wszystkim uczestnikom balu dopisywał wyśmienity humor.