GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

„Życie przemija, lecz pamięć pozostaje.”

 

 

         Składamy najserdeczniejsze podziękowania za udział w uroczystościach pogrzebowych żony i mamy Anny Kulpińskiej, za przygotowanie oprawy Mszy Świętej, wspólną modlitwę i złożone kondolencje.

         Praca w szkole była dla niej powołaniem, a szkoła drugim domem. Zawsze ważne były dla niej dobre relacje z koleżankami i kolegami z pracy oraz uczniami. Do końca wierzyła, że wróci do pracy i będzie mogła dalej realizować swoje plany zawodowe i życiowe.

         Dziękujemy za wspólnie z Wami spędzone z nią chwile,  za wsparcie w chorobie, dobre słowo i pamięć. Mając wokół siebie ludzi o tak ciepłych sercach, było jej łatwiej walczyć o zdrowie. Dziękujemy za liczne rozmowy telefoniczne, odwiedziny oraz modlitwę.

        Dziękujemy serdecznie także wszystkim tym, którzy nie mogąc uczestniczyć w pogrzebie, wspierali nas modlitwą.    

 

Pogrążeni w żałobie

mąż Jerzy, córka Katarzyna i syn Michał