GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

PRZEDŚWIĄTECZNE WIZYTY
WOLONTARIUSZY

 

 

 

             Święta Bożego Narodzenia to czas,gdy najbardziej otwieramy się na potrzeby innych, pamiętamy o tych, którzy w tych dniach najbardziej potrzebują naszej bliskości, wsparcia i ciepła.
W dniu 19 grudnia 2018r. wolontariusze z Gimnazjum im. gen. K. Tańskiego w Chmielniku i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Piotrkowicach odwiedzili Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy oraz Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Chmielniku. Uczniowie złożyli pensjonariuszom życzenia, wręczyli stroiki świąteczne i słodkie upominki.  Najbardziej wzruszającą chwilą było wspólne kolędowanie przy dźwiękach gitary i akordeonu. Spotkanie sprawiło ogromną radość nie tylko obdarowanym, ale także wolontariuszom. Chociaż do Świąt pozostało jeszcze kilka dni, wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera. Wzajemne życzenia, łzy radości i wszechobecny uśmiech stworzyły niepowtarzalny nastrój.
Wszystkim Uczniom za okazaną pomoc i dar serca pięknie dziękujemy.