SZLACHETNA PACZKA
W NASZYM GIMNAZJUM

Okres Świąt Bożego Narodzenia do szczególny czas, w którym pamiętamy o potrzebujących. Jak co roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły nie przeszli obojętnie obok ludzi będących w potrzebie. Organizując pomoc, włączyli się w ogólnopolski projekt społeczny pn. SZLACHETNA PACZKA "Lubię ludzi".  Nasze gimnazjum objęło opieką czteroosobową rodzinę dotkniętą przez los, walczącą o swoją przyszłość.
Chociaż jest nas mało, zebraliśmy 1100 zł. Przeznaczyliśmy je na zakup artykułów pierwszej potrzeby.
Całą akcję zakończyliśmy w niedzielne popołudnie, przekazując paczki wolontariuszce opiekującej się „naszą” rodziną, życząc Im radości, spokoju i szczęścia, by Bożonarodzeniowy wieczór dostarczył rodzinnego ciepła, miłości i niezapomnianych wzruszeń, a nadchodzący 2019 rok dodał energii do pokonywania codziennych trudności i nowych wyzwań.