GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

RZECZPOSPOLITA  ZDROWA

 

 

          Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów do udziału w akcji pn. „Rzeczpospolita zdrowa”. W myśl zasady „W zdrowym ciele zdrowy duch” chcemy propagować wśród młodego pokolenia Polaków aktywne spędzanie wolnego czasu. Podejmowanie wysiłku fizycznego – poprzez ruch na świeżym powietrzu, uczestnictwo w zabawach, grach sportowych czy spacerach to gwarancja dobrego samopoczucia i zdrowia.  Każdy wysiłek trwający co najmniej 30 minut wpływa na nasze dobre samopoczucie, zadowolenie z siebie i pozytywne nastawienie do świata. Zróbmy to Razem! W roku „NIEPODLEGŁEJ” zachęcamy Was, aby poprzez aktywność fizyczną świadomie tworzyć zdrowe i zadowolone społeczeństwo Polaków.

Spotykamy się raz w tygodniu. Chętnych prosimy zgłoszenie się do Pani Iwony Olech -Urban