WYBORY
SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
NA ROK SZKOLNY 2018/19

Dnia 14.09.2018r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole.

Poprzedzone były kampanią wyborczą w trakcie, której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 3 kandydatów.

Komisja wyborcza w składzie: Karolina Dąbrowska kl. III a, Anita Kwiecień kl. III a oraz Patrycja Zychowicz kl. III a czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów byli opiekunie Samorządu Uczniowskiego Iwona Olech – Urban i Joanna Kołomańska.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszli:

1. Hubert Połoński - PRZEWODNICZĄCY
  2. Michał Todorowski -  ZASTĘPCA
  3. Julia Wysocka –SEKRETARZ
  4. Mateusz Nowak – PRZEDSTAWICIEL SU W PIOTRKOWICACH

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!