POLSKO - NIEMIECKA WYMIANA MŁODZIEŻY WŁADYSŁAWOWO 2018!

To już siódma wymiana młodzieżowa!!

Tym razem odbywała się w dniach od 10.06.2018 do 17.06.2018 w pięknym nadmorskim miasteczku - Władysławowie.  Międzynarodowa wymiana młodzieży odbywała się ze szkołą Christiani Oberschule z niemieckiego miasta Luneburg, leżącego w  kraju związkowym Dolnej Saksonii.

W projekcie pn. "Muzyka i sport" młodzież realizowała swoje marzenia muzyczne i sportowe. W wyjątkowo urokliwym nadmorskim miejscu był czas na jazdę na rowerze, gry zespołowe, grę w piłkę oraz muzykowanie na instrumentach, taniec i chóralny śpiew.

Projekt był dofinansowany przez PNWM.

Nasi uczniowie poznali kulturę, obyczaje niemieckie oraz udoskonalili znajomość i wymowę języka niemieckiego i angielskiego. Młodzież miło wspomina wspólnie spędzony czas z grupą niemiecką. Uzyskali umiejętność współpracy w grupie podczas zabaw integracyjnych oraz nawiązali nowe przyjaźnie.

Zapamiętamy ten wyjazd na długo, ponieważ był fantastycznym, nowym doświadczeniem.