GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

OGŁOSZENIE

 

 

 

 Eliminacje szkolne OTWP czas zacząć...

             W dniu 28 lutego 2018 r. (środa) w Gimnazjum im. Kazimierza Tańskiego w Chmielniku planowane są eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
            Turniej szkolny z wiedzy pożarniczej odbędzie się o godz. 10.00 na małej Sali gimnastycznej t. zw. zielonej dla grupy wiekowej uczniów klas II i III gimnazjum (łącznie).
             Eliminacje szkolne są wstępnym etapem do udziału w eliminacjach gminnych, które przeprowadzi KMPSP w Kielcach przy udziale Zarządu Powiatowego i Zarządów Gminnych ZOSP RP w terminie od 1 do 31 marca 2018 r.. Materiały szkoleniowe zamieszczone na stronie internetowej Komendy Miejskiej PSP w Kielcach, zostały opracowane   w oparciu o testy z lat ubiegłych (przeglądarka GOOGLE - OTWP).  Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w eliminacjach gminnych  muszą zwyciężyć w eliminacjach szkolnych.                                                                                                   

            Zainteresowanych uczniów zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia !!!