GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

SZKOLNE WALENTYNKI

 

 

        „Miłość wisi w powietrzu”. Pod takim hasłem Samorząd Uczniowski i Wolontariusze naszej szkoły zorganizowali szkolne walentynki. Z racji tego, że 14 lutego w tym roku wypada  w czasie ferii zimowych, św. Walenty przybył do gimnazjum z miłością we czwartek - 8 lutego. Było bardzo słodko i kolorowo. W klimat miłosny wprowadziła nas poranna poczta walentynkowa, a smakowite wypieki i przepyszne pączki, które można było zakupić na przygotowanym stoisku, wprowadziły nastrój kawiarnianych rozmów. Wszystkiego dopełniły lizaki w kształcie serca  i wylosowane sentencje miłosne, wywołujące falę uśmiechów na naszych twarzach. Walentynkowa akcja   miała charakter dobroczynny i przyniosła wszystkim poczucie satysfakcji z ofiarowanej pomocy potrzebującym.