GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

SUKCES W KONKURSIE 
"SZYBUJ BEZPIECZNIE
W INTERNETOWEJ CHMURZE"

 

 

        W dniu 15.12.2017r na UJK w Kielcach odbyła się uroczysta gala wręczenia dla zwycięzców i wyróżnionych w VII edycji konkursu "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze". Projekt miał na celu m.in. upowszechnienie wśród młodzieży zasad bezpiecznego i rozsądnego korzystania z internetu, nabycie wiedzy na temat praw autorskich i ochrony wizerunku. Uczestnictwo w konkursie poprzedzone było prelekcją, prowadzoną przez funkcjonariusza policji oraz zajęciami z nauczycielami informatyki. W tegorocznej edycji  nasz uczeń Michał Kmiecik zajął III miejsce prezentując pracę na temat "Cyberpomoc kontra cyberprzemoc".

                                                                                                                         Gratulujemy