GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

                 Przewodniczący kapituły, Paweł Więcek, przyznał, iż komisja była pod dużym wrażeniem tego, co zostało w tym projekcie zawarte. Jak podkreślił, pomysł uczniów z Chmielnika był najlepszy. 

 - Doceniliśmy wkład pracy w przygotowaniu tego biznes planu. Wszystko jest policzone, opisane, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że projekt uczniów z Chmielnika był najlepszy i od razu można go wcielać w życie na terenie każdej gminy naszego województwa. To jest kawał dobrej i solidnej pracy – powiedział dziennikarz.

- Cieszę się, że konkurs Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach wzbudził w młodzieży taką kreatywność. Ucząc się przedsiębiorczości, uczymy się poruszania się w trudnym świecie finansów. To ważne, by w dzisiejszych czasach mieć pomysł na życie i skutecznie go realizować – powiedział starosta kielecki - Michał Godowski

Młodzież odebrała nagrody, udzieliła wywiadów przybyłym na tą uroczystość dziennikarzom i zadeklarowała udział w podobnych przedsięwzięciach, gdyż mimo ciężkiej pracy, dają wiele radości i poczucia dobrze spędzonego czasu..