GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

"CYBERPOMOC 
KONTRA CYBERPRZEMOC"

 

 

           W ramach VII edycji projektu "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2017", odbyło się w naszej szkole spotkanie z dzielnicowym Posterunku Policji w Chmielniku Mariuszem Pawłowskim. Funkcjonariusz przybliżył gimnazjalistom zagadnienia związane z mądrym i bezpiecznym korzystaniem z zasobów internetu. Prelekcję poprzedziły lekcje przeprowadzone przez nauczycieli informatyki na temat bezpieczeństwa w sieci oraz bezpiecznego korzystania z mediów społecznościowych. Organizatorami tegorocznej edycji projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, ŚCDN w Kielcach i Komenda Wojewódzka w Kielcach. Uczniowie uczestniczący w prelekcji wzięli udział w konkursie multimedialnym "Cyberpomoc kontra cyberprzemoc". Uczestnikom życzymy powodzenia.