GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

         Oprócz nas w biwaku wzięli udział uczniowie klas 4-7 ze szkół podstawowych z Piotrkowic i z Lubani  wraz ze swoimi opiekunami  p. P. Osman, M. Gajek, T. Majkowską, E. Kurowską  M. Ślusarczyk  i o. G. Papciakiem. O część kulinarną zadbali rodzice uczniów, którzy nie tylko przygotowali kolację i śniadanie, ale pomagali w całonocnej opiece nad biwakowiczami.

Atrakcjami dla zebranych były zabawy i rozgrywki sportowe przygotowane przez o. G. Papciaka oraz wspólna  dyskoteka.   Wszyscy biwakowicze byli tak podekscytowani, że większość z nich przez całą noc nie zmrużyła oka, spędzając czas  na wspólnych rozmowach. 

         Nazajutrz uczniowie pozytywnie zmęczeni, ale zadowoleni  z mile spędzonych razem chwil, pełni niezapominanych wrażeń udali się do swoich domów na odpoczynek. 

                                                                 Do zobaczenia na kolejnym biwaku!