GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

 

 ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE
W
DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

 

 

 

 

19.12.2016r. wspólnota Młodzi Miłosierni odwiedziła DPS w Łagiewnikach. Było to spotkanie wigilijne, na które przygotowaliśmy samodzielnie upieczone ciasteczka. Złożyliśmy życzenia świąteczne pensjonariuszom DPS, a następnie wspólnie kolędowaliśmy. Po wzruszającym i ciepłym spotkaniu dyrektor DPS – u p. Jerzy Kulpiński oprowadził nas po ośrodku. W zakładowej kaplicy pomodliliśmy się o spokojne i pełne miłości święta dla pracowników, dyrekcji, podopiecznych DPS oraz dla nas samych. Po poczęstunku przygotowanym specjalnie dla nas pożegnaliśmy się z personelem oraz pensjonariuszami. Z sercami wypełnionymi radością i głowami pełnymi nowych pomysłów, przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia.