GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

  KIERMASZ  ŚWIĄTECZNY

 

 

           W naszym gimnazjum, już siedemnasty raz z rzędu, odbył się kiermasz świąteczny. W przygotowania tego przedsięwzięcia tradycyjnie włączyli się członkowie koła plastycznego wraz z uczniami klasy I b. Młodzież miała do zaoferowania własnoręcznie wykonane prace, głównie ozdoby  bożonarodzeniowe. Wśród nich dużą popularnością cieszyły się dekoracyjne choinki wykonane z materiałów ekologicznych – filcu, sznurka, celulozy czy zasuszonego mchu. Na stoisku można było zdobyć też kartki świąteczne, ozdobne bombki i stroiki z zielonych pachnących gałązek.      W niedzielę 18 grudnia prace gimnazjalistów można było również zakupić przy Sanktuarium w Piotrkowicach. Opiekę nad całą grupą sprawowała pani Marzena Zatorska.