GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 REGIONALNE  SPOTKANIA
WYMIANY DOBRYCH PRAKTYK

 

 

         W dniu 25 .11. 2016 r. wolontariusze: Gabriel Hanczke, Jakub Jakubiec  i  Sebastian Misztal wraz z opiekunem Klubu p.D.Stanek wzięli udział w regionalnych spotkaniach wymiany dobrych praktyk w ramach projektu “WOLONTARIAT PONAD BARIERAMI. DZIAŁAM DLA DOBRA INNYCH I WŁASNEGO ROZWOJU.” 

Spotkanie odbyło się w piątek w Zespole Szkół Informatycznych w Kielcach, na ul. Hauke-Bosaka, gdzie zaproszone były Kluby ZSI Kielce, Gimnazjum Chmielnik, ZS Pionki oraz ZS Łączna.

Gospodarze przyjęli nas otwartością, miłą atmosferą, gościną ułatwiając w ten sposób pracę. Kluby opisywały swoje dotychczasowe działania, chwaliły się osiągnięciami oraz tworzyły pomysły na kolejne działania.

.