GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

"OMNIBUS
SKOK-JAWORZNO"

 

 

 

                24 listopada 2016 roku, w Chmielnickim Centrum Kultury odbyła się IX edycja konkursu "OMNIBUS" SKOK -  Jaworzno, sponsorowana przez oddział SKOK-u w Chmielniku. Wzięło w nim udział 65 uczestników, którzy w czasie pisania testu zmagali się  z trudnymi zagadnieniami finansowo - ekonomicznymi. Rozwiązywali zadania dotyczące oferty produktów SKOK-u, jak również propagowania oszczędności, gospodarności i kształtowania umiejętności zarządzania finansami w sposób efektywny. Organizacją konkursu zajęła się pani Aneta Barucha –Wolska. Młodzież uczestnicząca w teście znakomicie poradziła sobie z trudnymi i obszernymi zagadnieniami. W komisji konkursowej zasiedli, z ramienia SKOK-u, pani Kornelia Smagłowska i Dyrekcja  Gimnazjum, które wyłoniło  zwycięzców:  Wiktora Stycznia, Martynę Zamojską, Bartosza Wolskiego oraz wyróżniło: Izabelę Przeździk, Sandrę Długosz, Zuzannę Stachurską, Paulinę Bęben i Kacpra Gwaderę.

            Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.