OGNISKO  INTEGRACYJNE

Dnia 16 września 2016roku  uczniowie klas 3f, 2e i 1e naszego gimnazjum uczestniczyli w ognisku integracyjnym. Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwały wychowawczynie: Joanna Długosz, Barbara Rogala – Kupczewska, Agnieszka Chojnecka – Kobus.

Spędzając wspólnie czas mieliśmy szansę odpocząć od nauki, pobyć ze sobą, porozmawiać i lepiej się poznać. Młodzież grała w piłkę, bawiła się w chowanego, słuchała muzyki oraz piekła ziemniaki i kiełbaski.

Ponadto na ognisku gościliśmy zeszłorocznych absolwentów, którzy jeszcze niedawno sami organizowali takie spotkania.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów klasy 1e, którzy pomagali w zorganizowaniu tego ogniska: przygotowali miejsce, dostarczyli drewno oraz przygotowali patyczki do pieczenia kiełbasek.

Na koniec zmęczeni, ale dobrym nastroju, wszyscy wrócili bezpiecznie do domu. Jednak z zamiarem zorganizowania kolejnej wspólnej imprezy.