GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 


LAURY DLA NAJLEPSZYCH   

 


Wojewódzka Gala dla laureatów konkursów przedmiotowych   
 

 

 

 

 

           

 

 

            9 kwietnia 2014 r. hali "Omega" Targów Kielce odbyła się gala rozdania dyplomów laureatom tegorocznych konkursów przedmiotowych. Uroczystość zgromadziła 259 laureatów, ich nauczycieli, dyrekcje szkół, rodziców i przedstawicieli samorządów. Laureaci  otrzymali  medale i zaświadczenia zwalniające ich z egzaminu gimnazjalnego. 

                Filip Grabka - uczeń klasy III "c" naszego gimnazjum  otrzymał dyplom laureata XII Konkursu Fizycznego i tym samym został zwolniony z  części matematyczno - przyrodniczej  egzaminu gimnazjalnego. Na ręce jego opiekunki  p. Renaty Chlebowskiej - Buczak złożono podziękowanie za przygotowanie ucznia do konkursu.

 

 

 

                Kolejnym laureatem jest Cyryl Szmit z klasy III "b" - wyróżniony w XII Konkursie Informatycznym. Opiekunka Cyryla - p. Danuta  Stanek otrzymała podziękowanie z rąk kuratora oświaty p. Grzegorza Bienia.

               Po zakończeniu uroczystości uczestnicy zostali zaproszeni do uczestnictwa w projekcie "Fascynujący Świat Nauki” przeznaczonym dla finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych oraz dla ich nauczycieli.

 

Filipowi i Cyrylowi oraz ich opiekunkom serdecznie gratulujemy !