GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA... !

 

 

                W imieniu Zarządu Samorządu Uczniowskiego zwracamy się do Szanownego Grona Pedagogicznego z prośbą o naukę tolerancji, ćwiartkę wyrozumiałości, cały plecak przychylności i olbrzymią beczkę uśmiechu na dzień 21 III.

                 Przypominamy skromnie, że jest to PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY, która wszystkich nastraja radością, wesołością i choćbyśmy nie wiadomo jak bardzo chcieli, skłania do niecodziennych zachowań.

                 W związku z tym, przewidujemy barwne wiosenne fanaberie w szkole, ale tak zorganizowane aby nie zakłócać normalnego toku zajęć. Prosimy zatem o odstąpienie od pytania, sprawdzianów, stawiania niepopularnych ocen i zadawania prac domowych.

                                                                                                                Wiosennie dziękujemy!